Motocykly na prodej

 

NABÍZENÉ STROJE VŽDY S MOŽNOSTÍ PROTIÚČTU ZA VÁŠ STÁVAJÍCÍ

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harley Davidson FXDWG Dyna Wide Glide EVO ročník 1996. Krásný kousek s nájezdem 11.135 mil . Velmi vkusně pojatá Dyna, s velkým množstvím doplňkových dílů. Minimální patina, zachovalé chromy a lak, který je opravdu bez chyby. Motocykl po dovozové STK, včetně výpisu vyjímek. Možný protiúčet vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. cena 249.900 Kč. Odpočet DPH-ne.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Honda CBR 1000 RR Fireblade 2022  Jediný majitel – zakoupena v ČR – odpočet DPH možný. Najeto pouze 1400 km s výhodou provedené první záběhové inspekce. Motocykl v tovární záruce, absolutně netknutý. Výkonové paramerty jsou opravdu impozantní – 160 kW / 14500 ot./min s kroutícím momentem 113 Nm / 12500 ot./min. Titanová koncovka Akrapovic v této verzi v základu. Opravdová lahůdka pro rakeťáky ve stavu nového kusu. Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 499.000 Kč. Odpočet DPH – ano.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

Harley Davidson VRSCF V-Rod Muscle 2011 zakoupen nový v ČR jediným majitelem. S motocyklem prožil 50.000 km bez havárie, veškerý lak na stroji je původní. Dokoupen rychloodnímatelný plexi štít HD, opěrka spolujezdce s nosičem, boční držák SPZ orig. HD  a především Vance Hines výfuky pro řádnou zvukovou kulisu ( originály k dispozici ) . Muscle s českou historií za více než sympatickou cenu. Možný protiúčet Vašim stávajícím motocyklem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 249.000 Kč. Odpočet DPH-ne.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harley Davidson FXSTS Softail Springer 1340 z roku 1992. Krásný klasik trvalé hodnoty, najeto 26000 mil , majitelem poctivě servisován a pouze příležitostně projet. V ČR již dlouhodobě registrovaný, české SPZ a platná STK. Možný protiúčet vašim stávajícím strojem.Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 349.000 Kč. Odpočet DPH-ne.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

Harley Davidson FXDF Dyna Fat Bob 103 zakoupena nová v ČR 2016, najeto pouze 34000 km se servisní knihou. Motocykl po celkově druhém majiteli, dovybaven množstvím praktických cestovních doplňků, jako jsou brašny, opěrka spolujezdce s nosičem, plexi (rychloupínací systém), a padací rám s předkopy. Dále hefty, laděné výfuky (originál k motocyklu) a především individuální lakování nádrže na přání majitele. O výhodách skvělého motoru TC 103 se ani bavit nemusíme. Pěkná Dyna s jasným původem v bohaté výbavě. Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 287.000 Kč. Odpočet DPH-ne.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Royal Enfield Classic 350 zakoupen nový v českém zastoupení 2022, jediný majitel -tovární záruka – najeto 9.000km. Motocykl v perfektním zánovním stavu, doložena servisní kniha. Charismatický Enfield s duší klasika. Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 98.000 Kč. Odpočet DPH-ne.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson FXDWG Dyna Wide Glide 2013, zakoupena nová v ČR, najeto pouze 12500 km !!! Motocykl nehavarovaný, ale na přání zákazníka lehce upravený s možností vrátit věci do původního stavu. Výměna předního světla, zadní LED Kellermann 3v1 , přední kolo 19, derby cover, brašny, SPZ boční … původní věci jsou pochopitelně součástí prodeje. Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 329.900 Kč. Odpočet DPH-ne.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Triumph Thruxton 900, zakoupen nový v Německu 2008, najeto pouze 22.000km. Decentními úpravami lehce pořešen do scrambler looku, vše zásadní ale nezměněno. Atraktivní pojetí ryzího motocyklu bez kudrlinek navíc. Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 129.900 Kč. Odpočet DPH-ne.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Brixton Crossfire 500 X zakoupen nový v ČR 2022 s doloženou servisní knihou. Manuál, 2x klíče. Najeto pouze 7800 km. Velmi hbitý lehký dvouválec s vynikající ovladatelností. Možný proiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 108.000 Kč. Odpočet DPH-ne.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harley Davidson V-Rod Muscle VRSCF zakoupen nový v německém zastoupení v roce 2010, najeto 38.000 km. Nyní po servise v HD Praha včetně nové zadní pneu.( faktura 24000 Kč) Jedná se o čistě evropský model s vinem 5HD. Majitel dokoupil doplňkové hefty, stupačky a výfuky Remus, dále originál HD opěrka spolujezdce s nosičem. Kryt airboxu s profi
airbrushem. Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 289.000 Kč. Odpočet DPH-ne.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Ducati Scrambler 800 Full Throttle Termignoni zakoupen zcela nový v Německu – najeto 250km – zánovní letošní motocykl 2023. Vysoká specifikace modelu Scrambler, včetně homologovaného výfuku Termignoni a celkovým závodním nádechem, který podtrhuje každý detail. Možný protiúčet Vašim stávajícím motocyklem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 248.000 Kč. Odpočet DPH – ano.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harley Davidson FLHFB Electra Glide Highway King 2023, zakoupena nová v ČR – najeto 650 km !!!  S největší pravděpodobností první Highway King z tzv. druhé ruky, stále nový stroj v plné záruce a stoprocentním stavu. Nostalgický odkaz na Glide 1968, striktně limitovaná série, fantastické lakování Hi-Fi Orange, výfuky Scream.Eagle – jednoznačně stroj pro náročného klienta. Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 799.900 Kč. Odpočet DPH-ano.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson RH 1250 Sportster S zakoupen nový v ČR 2022 – první majitel – odpočet DPH – dokoupena prodloužená záruka do 2025. Najeto 10.000 km se servisní knihou. Sportster nemá žádné poškození, stav nového stroje. Možný protiúčet vašim stávajícím motocyklem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 363.000 Kč. Odpočet DPH-ano.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

Harley Davidson FXBB Softail Street Bob 107 , zakoupen nový v ČR 2020 – první majitel – najeto 22000km – nehavarovaný top stav. Na motocykl dokoupen padací rám a přepákování pro pohodlnější posez, stylové WW pneumatiky, boční uchycenií SPZ se zápisem v TP,  jinak zůstal stroj v originálu. Díky pečlivému přístupu je zcela bez kosmetických vad, pohledově jako nový. Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 329.000 Kč. Odpočet DPH-ne.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Honda GL 1800C Valkyrie 2014 a pouhými 5800 km !!! Ojedinělý stav nového stroje tohoto málo vídaného unikátu. Navíc se díky krásné barevné kombinaci stává na ulici zcela nepřehlédnutelným a deklasuje vše ostatní. Žádné poškození, nic lakovaného, majitel si jej ze zahraničí dovezl nový. Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 345.000 Kč. Odpočet DPH-ne.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harley Davidson FLSTC Heritage Softail Classic 103 r.v. 2013 ,dovezen z USA – v ČR již v roce 2014. Vlastněno jediným majitelem.Najeto 57000 km. Motorizace TC 103 / 6 rychlostní.Dokoupeny laděné výfuky.Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 259.000 Kč. Odpočet DPH-ne.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Yamaha XV 1700 Warrior Bombshell   r. v. 2003. Lakování motocyklu byl projekt milánského airbrush studia KORO DESIGN 71. Výjimečná a nepřehlédnutelná záležitost. Jedná se o evropský modelnajeto 28900 km. Mezi doplňky lze vyzdvihnout Vance Hines výfuk, pancéřové hadice, odnímatelné plexi, opěrka spolujezdce s nosičem atd. Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 165.000 Kč. Odpočet DPH-ne.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harley Davidson RH 975 T Nightster zakoupen vloni ( 2022 ). Stroj s možností odpočtu DPH pro plátce, tovární zárukou a zcela směšným nájezdem 1100km. Možný protiúčet Vašim stávajícím motocyklem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 339.000 Kč. Odpočet DPH-ano.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Husqvarna Vitpilen 701  v edici s drátěnými koly, zakoupena nová v ČR 8/2021 s najetými 13000 km. Špičkově dovybavena už tak zajímavá kráska v málo vídané barevné kombinaci. Lak motocyklu opatřen transparentní folií proti oděru. Výčet extra- laděný homologovaný výfuk Akrapovič, kryt sedla spolujezdce, krátký stylový držák SPZ, větrný štítek v karbon folii, zrcátka v řidítkách, pohodlnější řidítka a s nimi vyměněné vrchní brýle ABM, kryt chladiče, rolny v barvě, polepy ráfků. VŠECHNY  ORIG. DÍLY K MOTOCYKLU. Dále -ABS, kontrole trakce, palubní PC,oboustranný quickshifter, LED světla…Jedinečná neokoukaná stylovka. Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 195.000 Kč. Odpočet DPH-ne.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harley Davidson FLSTC 1340 Heritage Softaiů Classic 1998 původně dovezen z USA, v ČR již dlouhodobě registrován a provozován.Najeto 40.000 mil. Velmi vzácně zachovalé hliníky a chromy, v podstatě bez oxidace. Brašny pouze demontovány majitelem a jsou k dispozici. Krásně zachovalé Evo, nabídka dramaticky slábne, tak neváhejte… Možný protiúčet Vašim stávajícím strojem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 269.900 Kč. Odpočet DPH – ne.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson FXS Blackline  zakoupen nový v ČR 2011 – servisní kniha -najeto pouze 19900 km. Stálá autorizovaná servisní péče, motocykl stále jako nový bez vad či poškození. Motorizace TC 96 / 6 rychlostní. Málo vídaný model v té nejlepší barevné variantě. Možný protiúčet Vašim atávajícím motocyklem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 309000 Kč. Odpočet DPH-ne

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harley Davidson FLSTCI Softail Heritage Classic r.v. 2007, zakoupen nový v ČR-najeto pouze 29000 km. Stroj v absolutním nastrojení- chromová kola, audio 4xrepro, všechny možné chrom covery, domečky, hefty apod., výfuky Remus, LED světlomet, přídavná světla na padacím rámu, odpružené sedlo jezdce. Proinvestováno mnoho nad původní pořiz.cenu . Možný protiúčet Vašim stávajícím motocyklem. Dopravu po dohodě zajistíme. Cena 339000 Kč. Odpočet DPH-ne.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..