Prošlo nám rukama

Harley Davidson Street Bob – starší Bob nám byl svěřen do péče s klasickým neduhem černého laku a především hliníkovou okyslostí způsobenou špatnou mycí chemií. Např. ventilová víka byla zcela zmapovatělá. Vše strojně vyleštěno, keramikou laku zakončeno a hliník zase svítí skoro jako chrom. Parádní výsledek.

…………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson Low Rider S – demo motocykl královohradeckého zastoupení. Na přání zákazníka provedena údržba laku spojená s keramickým povlakem. Poté odvoz a předání.

…………………………………………………………………………………………………………………

Ducati XDiavel – úchvatný stroj, který nám prošel rukama.Předsezónní servisní interval a keramický povlak,tentokráte od firmy Optimum.Děkujeme.

…………………………………………………………………………………………………………………………………..

Indian Chief 111-sklokeramický krunýř který jsme vytvořili nedá šanci dešti ani prachu.Lak ochráněn, lesk povýšen.Žádné další leštění na velmi dlouhou dobu netřeba.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Indian Chieftain 111 – původní zadání pouhé keramiky laku nového stroje jsme byli nuceni přehodnotit na korekci laku (těžká parkovací plachta napáchala škody na všech hranách vydřením mlhoviny), odsolení od zámořského transportu (častý neduh dovozů) a až poté zakončování Nanolex Si3D.Celá operace vydala na tři dny a musím uznat,že motocykl je to překrásný a neskutečně ovladatelný. Děkujeme za návštěvu a možnost krátké test jízdy se souhlasem majitele.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harley Davidson Ultra Glide -náročnější korekce laku vzhledem k vyššímu náběhu stroje a rozměru motocyklu.Barva Vivid Black vyžadovala díky její opotřebovanosti hodně péče.Výsledek ale předčil očekávání.Byla to fuška 🙂

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harley Davidson Road Glide 107-kompletní keramická ochrana Nanolex .Motocykl byl v podstatě nový, nebylo třeba složitější přípravy laku.Aplikace probíhala na nepoškozený povrch.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harley Davidson V-Rod-starší V-ROD v originálním,nicméně lehce zanedbaném laku, nutná korekce laku dvěma kroky, výsledek vynikající.Strojní rozleštění  kyvné vidlice za pomocí Optimum metal polish.Překvapivý výsledek.

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson TRIGLIDE 103-časově náročnější operace, vivid black zasloužil poměrně dost zaleštit a finish pastou navrátit lesk nového stroje.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harley Davidson 107 Freewheeler -celkové strojní proleštění laku, údržba chromů a zakončení díla pomocí tvrdovosku Fusso coat s trvanlivostí rok od aplikace.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harley Davidson Fat Boy 114-na přání zákazníka provedena příprava laku a poté naše osvědčená keramika Nanolex Si3D.

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson Dyna Wide Glide 96-klasika, černá vivid black Dyna, takže jemné škrábance, mlhovina v dotykových místech nádrže a nohou….na druhou stranu po rozleštění odměna v maximálním zrcadlení.Černá umí potrápit i odměnit 🙂

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson Iron 1200-roční tvrdovosk Fusso

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson TRIGLIDE CVO-měli jsme tu čest s tímto velikým balíkem peněz na třech kolech.Zákazník si na zánovní kus vybral keramiku Nanolex a dobře udělal.Lesk i trvalá ochrana laku na jedničku.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………………………………………………………..