Prošlo nám rukama

Ducati XDiavel – úchvatný stroj, který nám prošel rukama.Předsezónní servisní interval a keramický povlak,tentokráte od firmy Optimum.Děkujeme.

…………………………………………………………………………………………………………………………………..

Indian Chief 111-sklokeramický krunýř který jsme vytvořili nedá šanci dešti ani prachu.Lak ochráněn, lesk povýšen.Žádné další leštění na velmi dlouhou dobu netřeba.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Indian Chieftain 111 – původní zadání pouhé keramiky laku nového stroje jsme byli nuceni přehodnotit na korekci laku (těžká parkovací plachta napáchala škody na všech hranách vydřením mlhoviny), odsolení od zámořského transportu (častý neduh dovozů) a až poté zakončování Nanolex Si3D.Celá operace vydala na tři dny a musím uznat,že motocykl je to překrásný a neskutečně ovladatelný. Děkujeme za návštěvu a možnost krátké test jízdy se souhlasem majitele.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harley Davidson Ultra Glide -náročnější korekce laku vzhledem k vyššímu náběhu stroje a rozměru motocyklu.Barva Vivid Black vyžadovala díky její opotřebovanosti hodně péče.Výsledek ale předčil očekávání.Byla to fuška 🙂

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harley Davidson Road Glide 107-kompletní keramická ochrana Nanolex .Motocykl byl v podstatě nový, nebylo třeba složitější přípravy laku.Aplikace probíhala na nepoškozený povrch.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harley Davidson V-Rod-starší V-ROD v originálním,nicméně lehce zanedbaném laku, nutná korekce laku dvěma kroky, výsledek vynikající.Strojní rozleštění  kyvné vidlice za pomocí Optimum metal polish.Překvapivý výsledek.

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

Harley Davidson TRIGLIDE 103-časově náročnější operace, vivid black zasloužil poměrně dost zaleštit a finish pastou navrátit lesk nového stroje.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Harley Davidson 107 Freewheeler -celkové strojní proleštění laku, údržba chromů a zakončení díla pomocí tvrdovosku Fusso coat s trvanlivostí rok od aplikace.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harley Davidson Fat Boy 114-na přání zákazníka provedena příprava laku a poté naše osvědčená keramika Nanolex Si3D.

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson Dyna Wide Glide 96-klasika, černá vivid black Dyna, takže jemné škrábance, mlhovina v dotykových místech nádrže a nohou….na druhou stranu po rozleštění odměna v maximálním zrcadlení.Černá umí potrápit i odměnit 🙂

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson Iron 1200-roční tvrdovosk Fusso

………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson TRIGLIDE CVO-měli jsme tu čest s tímto velikým balíkem peněz na třech kolech.Zákazník si na zánovní kus vybral keramiku Nanolex a dobře udělal.Lesk i trvalá ochrana laku na jedničku.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson Fat Bob 103-krásná originál barva, s kterou se velmi dobře dělalo.Perfektní v kombinaci s dark stylem.Málo vídaná, ale v reálu hodně povedená.Hloubkové strojní leštění a Fusso.

 

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Harley Davidson Road Glide Special 114 Motocykl prošel kompletním přebroušením laku s nutným zaměřením na velmi postižená místa, především komplet nádrž a kufry. S něčím takovým jsem se ještě nesetkal. 🙁 Nicméně po dlouhých hodinách práce se zadařilo a stroj je opět v kondici.Děkujeme firmě Troja Moto HK za svěřenou důvěru.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Harley Davidson Street Glide Special 114 Jak už to u černé bývá, je skoro jedno, jaký časový úsek uplynul od novoty, skoro vždy a tento kus není vyjímkou, došlo na přebroušení celého laku.Následovalo dokonalé odmaštění a aplikace keramické ochrany.Hloubka lesku je patrná už z fotek, prostě toto je cesta k trvanlivé ochraně a krásnému vzhledu.Jako bonus jsme na kufry a exponovaná místa touringů použili transparentní folii, která nedovolí okopávání vík při nastupování.Takže hotovo a vzhůru do ulic !

………………………………………………………………………………………………………………………………………..